ERJ-6ENF3831V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF3831V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-6ENF3831V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 3.83K OHM 1% 1/8W 0805
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-6ENF3831V
Številka dela ERJ-6ENF3831V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3.83K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Odpornost 3.83 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)