ERJ-6GEYJ202V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-6GEYJ202V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-6GEYJ202V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 2K OHM 5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: ERJ-6GEYJ202V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-6GEYJ202V
Številka dela ERJ-6GEYJ202V Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 2K OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6324563 pcs Podatkovni list ERJ-6GEYJ202V.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.125W, 1/8W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERJ
RoHS Status Digi-Reel® Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena P2.0KADKR delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 41 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ERJ-6GEYJ202V Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 2k Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 2K OHM 5% 1/8W 0805 Premaz, tip ohišja Thick Film