ERJ-6GEYJ3R0V
PanasonicPanasonic
ERJ-6GEYJ3R0V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-6GEYJ3R0V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 3 OHM 5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: ERJ-6GEYJ3R0V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-6GEYJ3R0V
Številka dela ERJ-6GEYJ3R0V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3 OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5461196 pcs Podatkovni list ERJ-6GEYJ3R0V.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -100/ +600ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Odpornost 3 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena P3.0ACT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 3 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film