ERJ-6GEYJ472V
PanasonicPanasonic
ERJ-6GEYJ472V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-6GEYJ472V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 4.7K OHM 5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: ERJ-6GEYJ472V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-6GEYJ472V
Številka dela ERJ-6GEYJ472V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 4.7K OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4495594 pcs Podatkovni list ERJ-6GEYJ472V.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)