ERJ-6RBD2051V
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-6RBD2051V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 2.05K OHM 0.5% 1/10W 0805
Podatkovni listi: 1.ERJ-6RBD2051V.pdf2.ERJ-6RBD2051V.pdf3.ERJ-6RBD2051V.pdf4.ERJ-6RBD2051V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-6RBD2051V
Številka dela ERJ-6RBD2051V Proizvajalec Panasonic
Opis RES 2.05K OHM 0.5% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Odpornost 2.05 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena ERJ6RBD2051V
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.05 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film