ERJ-8ENF1204V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF1204V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-8ENF1204V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 1.2M OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.ERJ-8ENF1204V.pdf2.ERJ-8ENF1204V.pdf3.ERJ-8ENF1204V.pdf4.ERJ-8ENF1204V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-8ENF1204V
Številka dela ERJ-8ENF1204V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 1.2M OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Odpornost 1.2 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena ERJ8ENF1204V
P1.20MFTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.2 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film