ERJ-8GEYJ105V
PanasonicPanasonic
ERJ-8GEYJ105V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-8GEYJ105V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 1M OHM 5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: ERJ-8GEYJ105V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-8GEYJ105V
Številka dela ERJ-8GEYJ105V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 1M OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5821196 pcs Podatkovni list ERJ-8GEYJ105V.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Odpornost 1 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena ERJ-8GEYJ105
ERJ8GEYJ105
P1.0MECT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film