ERJ-8GEYJ434V
PanasonicPanasonic
ERJ-8GEYJ434V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-8GEYJ434V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 430K OHM 5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: ERJ-8GEYJ434V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-8GEYJ434V
Številka dela ERJ-8GEYJ434V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 430K OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4467161 pcs Podatkovni list ERJ-8GEYJ434V.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Odpornost 430 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)