ERJ-A1AJ130U
PanasonicPanasonic
ERJ-A1AJ130U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-A1AJ130U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 13 OHM 1.33W 2512 WIDE
Podatkovni listi: ERJ-A1AJ130U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-A1AJ130U
Številka dela ERJ-A1AJ130U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 13 OHM 1.33W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 218941 pcs Podatkovni list ERJ-A1AJ130U.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Serija ERJ Odpornost 13 Ohms
Moč (Watts) 1.33W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Convex Druga imena ERJA1AJ130U
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 13 Ohms ±5% 1.33W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Convex Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film