ERJ-B1AJ220U
PanasonicPanasonic
ERJ-B1AJ220U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-B1AJ220U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 22 OHM 1W 2010 WIDE
Podatkovni listi: ERJ-B1AJ220U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-B1AJ220U
Številka dela ERJ-B1AJ220U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 22 OHM 1W 2010 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 320919 pcs Podatkovni list ERJ-B1AJ220U.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1020 Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Serija ERJ Odpornost 22 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Druga imena ERJB1AJ220U
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 22 Ohms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film