ERJ-B2BJR43V
PanasonicPanasonic
ERJ-B2BJR43V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-B2BJR43V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 0.43 OHM 1W 1206 WIDE
Podatkovni listi: ERJ-B2BJR43V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-B2BJR43V
Številka dela ERJ-B2BJR43V Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.43 OHM 1W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 658157 pcs Podatkovni list ERJ-B2BJR43V.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0612 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija ERJ Odpornost 430 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Druga imena ERJB2BJR43V
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 430 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film