ERJ-L03UF68MV
PanasonicPanasonic
ERJ-L03UF68MV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-L03UF68MV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 0.068 OHM 1% 1/5W 0603
Podatkovni listi: 1.ERJ-L03UF68MV.pdf2.ERJ-L03UF68MV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-L03UF68MV
Številka dela ERJ-L03UF68MV Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.068 OHM 1% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 559314 pcs Podatkovni list 1.ERJ-L03UF68MV.pdf2.ERJ-L03UF68MV.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Odpornost 68 mOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena ERJL03UF68MV
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 68 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film