ERJ-L06UF60MV
PanasonicPanasonic
ERJ-L06UF60MV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-L06UF60MV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 0.06 OHM 1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: 1.ERJ-L06UF60MV.pdf2.ERJ-L06UF60MV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-L06UF60MV
Številka dela ERJ-L06UF60MV Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.06 OHM 1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 512062 pcs Podatkovni list 1.ERJ-L06UF60MV.pdf2.ERJ-L06UF60MV.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Odpornost 60 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena ERJL06UF60MV
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 60 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film