ERJ-L06UJ88MV
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-L06UJ88MV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-L06UJ88MV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 0.088 OHM 5% 1/4W 0805
Podatkovni listi: 1.ERJ-L06UJ88MV.pdf2.ERJ-L06UJ88MV.pdf3.ERJ-L06UJ88MV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-L06UJ88MV
Številka dela ERJ-L06UJ88MV Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 0.088 OHM 5% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERJ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena ERJL06UJ88MV delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ERJ-L06UJ88MV Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense FIFO's 2
Razširjen opis 0.088 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 0.088 OHM 5% 1/4W 0805 Premaz, tip ohišja Thick Film