ERJ-L08UF68MV
PanasonicPanasonic
ERJ-L08UF68MV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-L08UF68MV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 0.068 OHM 1% 1/3W 1206
Podatkovni listi: 1.ERJ-L08UF68MV.pdf2.ERJ-L08UF68MV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-L08UF68MV
Številka dela ERJ-L08UF68MV Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.068 OHM 1% 1/3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 473022 pcs Podatkovni list 1.ERJ-L08UF68MV.pdf2.ERJ-L08UF68MV.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Odpornost 68 mOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena ERJL08UF68MV
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 68 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film