ERJ-L12UF94MU
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-L12UF94MU
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 0.094 OHM 1% 1/2W 1812
Podatkovni listi: 1.ERJ-L12UF94MU.pdf2.ERJ-L12UF94MU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-L12UF94MU
Številka dela ERJ-L12UF94MU Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.094 OHM 1% 1/2W 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 247571 pcs Podatkovni list 1.ERJ-L12UF94MU.pdf2.ERJ-L12UF94MU.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija ERJ Odpornost 94 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena ERJL12UF94MU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 94 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film