ERJ-L14UF94MU
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-L14UF94MU
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 0.094 OHM 1% 1/3W 1210
Podatkovni listi: 1.ERJ-L14UF94MU.pdf2.ERJ-L14UF94MU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-L14UF94MU
Številka dela ERJ-L14UF94MU Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.094 OHM 1% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 492955 pcs Podatkovni list 1.ERJ-L14UF94MU.pdf2.ERJ-L14UF94MU.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Odpornost 94 mOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena ERJL14UF94MU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 94 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film