ERJ-L1DUF82MU
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-L1DUF82MU
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 0.082 OHM 1% 1/2W 2010
Podatkovni listi: 1.ERJ-L1DUF82MU.pdf2.ERJ-L1DUF82MU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-L1DUF82MU
Številka dela ERJ-L1DUF82MU Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.082 OHM 1% 1/2W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 230582 pcs Podatkovni list 1.ERJ-L1DUF82MU.pdf2.ERJ-L1DUF82MU.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija ERJ Odpornost 82 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena ERJL1DUF82MU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 82 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film