ERJ-P03J243V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-P03J243V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-P03J243V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 24K OHM 5% 1/5W 0603
Podatkovni listi: 1.ERJ-P03J243V.pdf2.ERJ-P03J243V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-P03J243V
Številka dela ERJ-P03J243V Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 24K OHM 5% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2399344 pcs Podatkovni list 1.ERJ-P03J243V.pdf2.ERJ-P03J243V.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.2W, 1/5W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ERJ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Druga imena ERJP03J243V
P16035TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ERJ-P03J243V Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO's 2
Razširjen opis 24k Ohm ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 24K OHM 5% 1/5W 0603 Premaz, tip ohišja Thick Film