ERJ-P6WJ474V
PanasonicPanasonic
ERJ-P6WJ474V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-P6WJ474V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 470K OHM 5% 1/2W 0805
Podatkovni listi: 1.ERJ-P6WJ474V.pdf2.ERJ-P6WJ474V.pdf3.ERJ-P6WJ474V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-P6WJ474V
Številka dela ERJ-P6WJ474V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 470K OHM 5% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 772565 pcs Podatkovni list 1.ERJ-P6WJ474V.pdf2.ERJ-P6WJ474V.pdf3.ERJ-P6WJ474V.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Odpornost 470 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena P16986CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 470 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film