ERJ-PA3D71R5V
PanasonicPanasonic
ERJ-PA3D71R5V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-PA3D71R5V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 71.5 OHM 0.5% 1/4W 0603
Podatkovni listi: 1.ERJ-PA3D71R5V.pdf2.ERJ-PA3D71R5V.pdf3.ERJ-PA3D71R5V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-PA3D71R5V
Številka dela ERJ-PA3D71R5V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 71.5 OHM 0.5% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Odpornost 71.5 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 71.5 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film