ERJ-PA3J7R5V
PanasonicPanasonic
ERJ-PA3J7R5V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-PA3J7R5V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 7.5 OHM 5% 1/4W 0603
Podatkovni listi: 1.ERJ-PA3J7R5V.pdf2.ERJ-PA3J7R5V.pdf3.ERJ-PA3J7R5V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-PA3J7R5V
Številka dela ERJ-PA3J7R5V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 7.5 OHM 5% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3061857 pcs Podatkovni list 1.ERJ-PA3J7R5V.pdf2.ERJ-PA3J7R5V.pdf3.ERJ-PA3J7R5V.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Odpornost 7.5 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena ERJPA3J7R5V
P7.5BZTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 7.5 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film