ERJ-PB6B2213V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB6B2213V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-PB6B2213V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 221K OHM 0.1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: 1.ERJ-PB6B2213V.pdf2.ERJ-PB6B2213V.pdf3.ERJ-PB6B2213V.pdf4.ERJ-PB6B2213V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-PB6B2213V
Številka dela ERJ-PB6B2213V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 221K OHM 0.1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Odpornost 221 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena ERJPB6B2213V
P20859TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 221 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film