ERJ-S03D4221V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-S03D4221V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 4.
Podatkovni listi: 1.ERJ-S03D4221V.pdf2.ERJ-S03D4221V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-S03D4221V
Številka dela ERJ-S03D4221V Proizvajalec Panasonic
Opis 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 4. Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2304903 pcs Podatkovni list 1.ERJ-S03D4221V.pdf2.ERJ-S03D4221V.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Odpornost 4.22 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena ERJS03D4221V
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 4.22 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film