ERJ-S06D7680V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-S06D7680V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka 0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 76
Podatkovni listi: 1.ERJ-S06D7680V.pdf2.ERJ-S06D7680V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-S06D7680V
Številka dela ERJ-S06D7680V Proizvajalec Panasonic
Opis 0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 76 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1690785 pcs Podatkovni list 1.ERJ-S06D7680V.pdf2.ERJ-S06D7680V.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Odpornost 768 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena ERJS06D7680V
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 768 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film