ERJ-S08J243V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-S08J243V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-S08J243V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 24K OHM 5% 1/4W 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-S08J243V
Številka dela ERJ-S08J243V Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 24K OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ERJ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena ERJS08J243V delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ERJ-S08J243V Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 24k Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 24K OHM 5% 1/4W 1206 Premaz, tip ohišja Thick Film