ERJ-S12F3573U
PanasonicPanasonic
ERJ-S12F3573U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-S12F3573U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 357K OHM 1% 3/4W 1812
Podatkovni listi: ERJ-S12F3573U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-S12F3573U
Številka dela ERJ-S12F3573U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 357K OHM 1% 3/4W 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 662033 pcs Podatkovni list ERJ-S12F3573U.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija ERJ Odpornost 357 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena ERJS12F3573U
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 357 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film