ERJ-S14D5112U
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-S14D5112U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka 1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 51
Podatkovni listi: 1.ERJ-S14D5112U.pdf2.ERJ-S14D5112U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-S14D5112U
Številka dela ERJ-S14D5112U Proizvajalec Panasonic
Opis 1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 51 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 513256 pcs Podatkovni list 1.ERJ-S14D5112U.pdf2.ERJ-S14D5112U.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Odpornost 51.1 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena ERJS14D5112U
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 51.1 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film