ERJ-S1DD2321U
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-S1DD2321U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka 2010 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 2.
Podatkovni listi: 1.ERJ-S1DD2321U.pdf2.ERJ-S1DD2321U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-S1DD2321U
Številka dela ERJ-S1DD2321U Proizvajalec Panasonic
Opis 2010 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 2. Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 269650 pcs Podatkovni list 1.ERJ-S1DD2321U.pdf2.ERJ-S1DD2321U.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija ERJ Odpornost 2.32 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena ERJS1DD2321U
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.32 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film