ERJ-S1DJ101U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1DJ101U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-S1DJ101U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 100 OHM 5% 3/4W 2010
Podatkovni listi: ERJ-S1DJ101U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-S1DJ101U
Številka dela ERJ-S1DJ101U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 100 OHM 5% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 768705 pcs Podatkovni list ERJ-S1DJ101U.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija ERJ Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena ERJS1DJ101U
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film