ERJ-S1TD23R2U
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-S1TD23R2U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 23
Podatkovni listi: 1.ERJ-S1TD23R2U.pdf2.ERJ-S1TD23R2U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-S1TD23R2U
Številka dela ERJ-S1TD23R2U Proizvajalec Panasonic
Opis 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 301432 pcs Podatkovni list 1.ERJ-S1TD23R2U.pdf2.ERJ-S1TD23R2U.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Odpornost 23.2 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena ERJS1TD23R2U
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 23.2 Ohms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film