ERJ-S1TF2100U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1TF2100U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-S1TF2100U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 210 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: ERJ-S1TF2100U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-S1TF2100U
Številka dela ERJ-S1TF2100U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 210 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 412545 pcs Podatkovni list ERJ-S1TF2100U.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Odpornost 210 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena ERJS1TF2100U
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 210 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film