ERJ-U02D25R5X
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-U02D25R5X
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 25
Podatkovni listi: 1.ERJ-U02D25R5X.pdf2.ERJ-U02D25R5X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-U02D25R5X
Številka dela ERJ-U02D25R5X Proizvajalec Panasonic
Opis 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 25 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3796856 pcs Podatkovni list 1.ERJ-U02D25R5X.pdf2.ERJ-U02D25R5X.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Odpornost 25.5 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena ERJU02D25R5X
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 25.5 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film