ERJ-U08D23R7V
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-U08D23R7V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 23
Podatkovni listi: 1.ERJ-U08D23R7V.pdf2.ERJ-U08D23R7V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-U08D23R7V
Številka dela ERJ-U08D23R7V Proizvajalec Panasonic
Opis 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1412517 pcs Podatkovni list 1.ERJ-U08D23R7V.pdf2.ERJ-U08D23R7V.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Odpornost 23.7 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena ERJU08D23R7V
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 23.7 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film