ERJ-U12D56R0U
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-U12D56R0U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 56
Podatkovni listi: 1.ERJ-U12D56R0U.pdf2.ERJ-U12D56R0U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-U12D56R0U
Številka dela ERJ-U12D56R0U Proizvajalec Panasonic
Opis 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 56 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 435676 pcs Podatkovni list 1.ERJ-U12D56R0U.pdf2.ERJ-U12D56R0U.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija ERJ Odpornost 56 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena ERJU12D56R0U
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 56 Ohms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film