ERJ-U1TD1053U
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-U1TD1053U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 10
Podatkovni listi: 1.ERJ-U1TD1053U.pdf2.ERJ-U1TD1053U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-U1TD1053U
Številka dela ERJ-U1TD1053U Proizvajalec Panasonic
Opis 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 10 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 273852 pcs Podatkovni list 1.ERJ-U1TD1053U.pdf2.ERJ-U1TD1053U.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Odpornost 105 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena ERJU1TD1053U
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 105 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film