ERJ-U6QFR51V
PanasonicPanasonic
ERJ-U6QFR51V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-U6QFR51V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 0.51 OHM 1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: ERJ-U6QFR51V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-U6QFR51V
Številka dela ERJ-U6QFR51V Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.51 OHM 1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 746529 pcs Podatkovni list ERJ-U6QFR51V.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Odpornost 510 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)