ERJ-UP8F1622V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-UP8F1622V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 1%, 16.2
Podatkovni listi: 1.ERJ-UP8F1622V.pdf2.ERJ-UP8F1622V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-UP8F1622V
Številka dela ERJ-UP8F1622V Proizvajalec Panasonic
Opis 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 1%, 16.2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1649971 pcs Podatkovni list 1.ERJ-UP8F1622V.pdf2.ERJ-UP8F1622V.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Odpornost 16.2 kOhms
Moč (Watts) 0.667W, 2/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena ERJUP8F1622V
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 16.2 kOhms ±1% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film