ERT-J0EA400J
PanasonicPanasonic
ERT-J0EA400J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERT-J0EA400J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka THERMISTOR NTC 40OHM 2750K 0402
Podatkovni listi: 1.ERT-J0EA400J.pdf2.ERT-J0EA400J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERT-J0EA400J
Številka dela ERT-J0EA400J Proizvajalec Panasonic
Opis THERMISTOR NTC 40OHM 2750K 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1573702 pcs Podatkovni list 1.ERT-J0EA400J.pdf2.ERT-J0EA400J.pdf
Serija ERT-J Odpornost na Ohms @ 25 ° C 40
Toleranca odpornosti ±5% Moč - maks 66mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena ERTJ0EA400J
P10559TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks Dolžina - vodilna žica -
B25 / 85 2700K B25 / 75 -
B25 / 50 2750K B25 / 100 -
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±3%