ERX-1SJ1R5A
PanasonicPanasonic
ERX-1SJ1R5A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERX-1SJ1R5A
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 1.5 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: ERX-1SJ1R5A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERX-1SJ1R5A
Številka dela ERX-1SJ1R5A Proizvajalec Panasonic
Opis RES 1.5 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2415493 pcs Podatkovni list ERX-1SJ1R5A.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Serija ERX Odpornost 1.5 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena ERX1SJ1R5A
P1.5W-1TR
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1.5 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ERX-1SJ1R3
ERX-1SJ1R3
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RES 1.3 OHM 1W 5% AXIAL
Na zalogi: 2024911 pcs
Prenesi: ERX-1SJ1R3.pdf
RFQ
ERX-1SJ1R5
ERX-1SJ1R5
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RES 1.5 OHM 1W 5% AXIAL