ERZ-C32CK361B
PanasonicPanasonic
ERZ-C32CK361B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-C32CK361B
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 360V 25KA DISC 32MM
Podatkovni listi: ERZ-C32CK361B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-C32CK361B
Številka dela ERZ-C32CK361B Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 360V 25KA DISC 32MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4341 pcs Podatkovni list ERZ-C32CK361B.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 360V Napetost Varistorja (Min) 324V
Napetost Varistorja (Max) 396V Serija ZNR®
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 32mm, Formed Tabs
Druga imena ERZC32CK361B
P7160
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 300V
Največji AC volt 230V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 325J natančen opis 360V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 32mm, Formed Tabs
Tok - napetost 25kA Zmogljivost @ Pogostost 3500pF @ 1kHz