ERZ-CF2MK201
PanasonicPanasonic
ERZ-CF2MK201 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-CF2MK201
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 200V 200A 2SMD JLEAD
Podatkovni listi: ERZ-CF2MK201.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-CF2MK201
Številka dela ERZ-CF2MK201 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 200V 200A 2SMD JLEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5060 pcs Podatkovni list ERZ-CF2MK201.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 200V Napetost Varistorja (Min) 185V
Napetost Varistorja (Max) 225V Serija ZNR®