ERZ-CF2MK431
PanasonicPanasonic
ERZ-CF2MK431 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-CF2MK431
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 430V 200A 2SMD JLEAD
Podatkovni listi: ERZ-CF2MK431.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-CF2MK431
Številka dela ERZ-CF2MK431 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 430V 200A 2SMD JLEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5192 pcs Podatkovni list ERZ-CF2MK431.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 430V Napetost Varistorja (Min) 387V
Napetost Varistorja (Max) 473V Serija ZNR®
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena P431ZFDKR delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 350V
Največji AC volt 275V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 6.3J natančen opis 430V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
Tok - napetost 200A