ERZ-E08B201CS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-E08B201CS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM
Podatkovni listi: ERZ-E08B201CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-E08B201CS
Številka dela ERZ-E08B201CS Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 621971 pcs Podatkovni list ERZ-E08B201CS.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 200V Napetost Varistorja (Min) 185V
Napetost Varistorja (Max) 225V Serija ZNR®
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10.5mm
Druga imena ERZE08B201CS delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 170V
Največji AC volt 130V Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 35J
natančen opis 200V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm Tok - napetost 3.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 390pF @ 1kHz