ERZ-E10B561CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E10B561CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-E10B561CS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 560V 4.5KA DISC 11.5MM
Podatkovni listi: 1.ERZ-E10B561CS.pdf2.ERZ-E10B561CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-E10B561CS
Številka dela ERZ-E10B561CS Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 560V 4.5KA DISC 11.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 526482 pcs Podatkovni list 1.ERZ-E10B561CS.pdf2.ERZ-E10B561CS.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 560V Napetost Varistorja (Min) 504V
Napetost Varistorja (Max) 616V Serija ZNR®
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 11.5mm
Druga imena ERZE10B561CS delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 450V
Največji AC volt 350V Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 120J
natančen opis 560V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 290pF @ 1kHz