ERZ-E11A561CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E11A561CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-E11A561CS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 560V 6KA DISC 13MM
Podatkovni listi: ERZ-E11A561CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-E11A561CS
Številka dela ERZ-E11A561CS Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 560V 6KA DISC 13MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 385685 pcs Podatkovni list ERZ-E11A561CS.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 560V Napetost Varistorja (Min) 504V
Napetost Varistorja (Max) 616V Serija ZNR®
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 13mm
Druga imena ERZE11A561CS delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 450V
Največji AC volt 350V Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 190J
natančen opis 560V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm Tok - napetost 6kA
Zmogljivost @ Pogostost 310pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ERZ-E11A681CS
ERZ-E11A681CS
Proizvajalci: Panasonic
Opis: VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM
Na zalogi: 395370 pcs
Prenesi: ERZ-E11A681CS.pdf
RFQ
ERZ-E11A431CS
ERZ-E11A431CS
Proizvajalci: Panasonic
Opis: VARISTOR 430V 6KA DISC 13MM
Na zalogi: 467970 pcs
Prenesi: ERZ-E11A431CS.pdf
RFQ
ERZ-E11A561
ERZ-E11A561
Opis: VARISTOR 560V 6KA DISC 13MM