ERZ-E11A821
PanasonicPanasonic
ERZ-E11A821 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-E11A821
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 820V 5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ERZ-E11A821.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-E11A821
Številka dela ERZ-E11A821 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 820V 5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 372349 pcs Podatkovni list ERZ-E11A821.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 820V Napetost Varistorja (Min) 738V
Napetost Varistorja (Max) 902V Serija ZNR®
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena ERZE11A821
P16695
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 670V
Največji AC volt 510V Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 235J
natančen opis 820V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Tok - napetost 5kA
Zmogljivost @ Pogostost 260pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ERZ-E11A751CS
ERZ-E11A751CS
Proizvajalci: Panasonic
Opis: VARISTOR 750V 5KA DISC 14MM
Na zalogi: 374747 pcs
Prenesi: ERZ-E11A751CS.pdf
RFQ
ERZ-E11A911CS
ERZ-E11A911CS
Proizvajalci: Panasonic
Opis: VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM
Na zalogi: 394726 pcs
Prenesi: ERZ-E11A911CS.pdf
RFQ
ERZ-E11A821CS
ERZ-E11A821CS
Opis: VARISTOR 820V 5KA DISC 14MM