ERZ-E11B271CS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-E11B271CS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 270V 6KA DISC 13MM
Podatkovni listi: ERZ-E11B271CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-E11B271CS
Številka dela ERZ-E11B271CS Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 270V 6KA DISC 13MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 455300 pcs Podatkovni list ERZ-E11B271CS.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 270V Napetost Varistorja (Min) 247V
Napetost Varistorja (Max) 303V Serija ZNR®
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 13mm
Druga imena ERZE11B271CS delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 225V
Največji AC volt 175V Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 99J
natančen opis 270V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm Tok - napetost 6kA
Zmogljivost @ Pogostost 580pF @ 1kHz