ERZ-E11E511
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-E11E511
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 510V 6KA DISC 13MM
Podatkovni listi: ERZ-E11E511.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-E11E511
Številka dela ERZ-E11E511 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 510V 6KA DISC 13MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 444531 pcs Podatkovni list ERZ-E11E511.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 510V Napetost Varistorja (Min) 459V
Napetost Varistorja (Max) 561V Serija ZNR®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 13mm
Druga imena ERZE11E511 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 410V
Največji AC volt 320V Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 190J
natančen opis 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm Tok - napetost 6kA
Zmogljivost @ Pogostost 310pF @ 1kHz