ERZ-E14A241
PanasonicPanasonic
ERZ-E14A241 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-E14A241
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 240V 10KA DISC 16.5MM
Podatkovni listi: ERZ-E14A241.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-E14A241
Številka dela ERZ-E14A241 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 240V 10KA DISC 16.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240156 pcs Podatkovni list ERZ-E14A241.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 240V Napetost Varistorja (Min) 216V
Napetost Varistorja (Max) 264V Serija ZNR®
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 16.5mm
Druga imena ERZE14A241
P15581
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 200V
Največji AC volt 150V Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 168J
natančen opis 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16.5mm Tok - napetost 10kA
Zmogljivost @ Pogostost 1100pF @ 1kHz